V ŠD Trnovo smo v petek, 5.10. v okviru Dnevov Četrtne skupnosti Trnovo izvedli testiranje telesne pripravljenosti udeležencev preko programa European Fitness Badge.

Testiranje je potekalo v sproščenem vzdušju pod vodstvom izkušenega trenerja Davida in ostalih strokovno usposobljenih športnih delavcev.

Na podlagi podatkov in rezultatov bo vsak udeleženec testiranja prejel certifikat, ki bo pokazal umestitev njegove stopnje telesne pripravljenosti na evropski ravni. Vsak udeleženec s strani športnega strokovnjaka dobi tudi napotke, ki so mu v pomoč pri izboljšanju posameznih parametrov in s tem doseganju boljše telesne pripravljenosti.

Testiranje European Fitness Badge se izvaja v sklopu programa Zdravju prijazna organizacija in sodelovanja s Športno unijo Slovenije.

V prihodnjih tednih bomo izvedli testiranje EFB tudi za člane Društva.