Sporočamo žalostno vest, da je v torek, 17.aprila 2018 umrl naš dolgoletni član Jurij Lenard.

Jure, je bil vsestranski športnik, najbolj se ga spominjamo kot odličnega košarkarja, ki je dolgo tekmoval v košarkarski ekipi Trnovo v Slovenski košarkarski ligi od leta 1967 naprej do prehoda v dvorane.

Jure je bil dolgoletni član IO ŠD Trnovo in glavni arhitekt urejanja prostora ŠD Trnovo.

Jure je bil tudi odličen tenisač in je osvojil kar nekaj prvih mest na naših internih teniških turnirjih. Najbolj srečen in zadovoljen je bil, ko je bil na morju na svojih Kornatih in sprejemal obiske svojih prijateljev ter jih učil ribiške obrti.

Pogreb Jurija Lenarda bo v sredo, 25.4. ob 13 uri izpred Plečnikove vežice Sv. Jurija na Ljubljanskih Žalah.

Jure, pogrešali te bomo !