V soboto, 14.01. smo v Športnem društvu GIB izpeljali drugo srečanje bivših sokolskih društev iz Ljubljane.

V okviru programa GIMNASTIKA POVEZUJE, so se ga udeležili ŠD Moste, ŠD Gib, ŠD Narodni dom, ŠD Tabor in ŠD Trnovo.
Vadba je potekala v sproščenem vzdušju. Pod strokovnim vodstvom vaditeljev omenjenih društev so se otroci po začetnem skupnem ogrevanju razporedili po postajah, se preiskusili na vadbenem poligonu, judu,visoki gredi, zračni blazini, preskoku in trampolinskem parku.
Verjamemo, da nam bo uspelo izpeljati še več takih dogodkov v že omenjenih društvih, saj je glavni namen otrokom, ki so v društvih vključeni v netekmovalne skupine omogočiti kakovostno preživljanje časa in predvsem druženje z otroki različnih društev.