V soboto, 19.11. smo v našem Društvu izpeljali prvo srečanje bivših sokolskih društev iz Ljubljane.

V okviru programa GIMNASTIKA POVEZUJE, so se ga udeležili ŠD Moste, ŠD Gib, ŠD Narodni dom, ŠD Tabor in ŠD Trnovo.

Vadba je potekala v sproščenem vzdušju. Pod strokovnim vodstvom vaditeljev omenjenih društev so se otroci po začetnem skupnem ogrevanju razporedili po postajah in se preiskusili na mali prožni ponjavi, veliki prožni ponjavi, zračni blazini, preskoku in različnih poligonih.
Verjamemo, da nam bo uspelo izpeljati še več takih dogodkov v že omenjenih društvih, saj je glavni namen otrokom, ki so v društvih vključeni v netekmovalne skupine omogočiti kakovostno preživljanje časa in predvsem druženje z otroki različnih društev.