V soboto, 21. maja, smo izpeljali tradicionalni Dan Športnega društva Trnovo.

Veliko število obiskovalcev se je v sončnem vremenu in ob prijetnem vzdušju preizkusilo v številnih aktivnostih, ki jih nudi naše Društvo. Tako najmlajši, kot tudi nekoliko starejši, smo se preizkusili v tenisu, košarki, skupinskih vadbah, namiznemu tenisu, hoji po prvi, rolanju, raznih spretnostnih poligonih, prvič pa smo pripravili tudi umetniške delavnice, na katerih smo ustvarjali izdelke iz različnih materialov. Na dnevu ŠDT smo predstavili del programov, ki se odvijajo v našem Društvu skozi celotno vadbeno sezono. Programi so namenjeni vsem starostnim generacijam. Se vidimo naslednje leto in vas vabimo k vpisu v vadbeno sezono 2016/2017, ki se bo pričela v drugi polovici septembra.

Športni pozdrav,
ŠD Trnovo

NA VRH