Komisija za odpiranje kandidatur za občni zbor društva se je dne 20. 01. 2022 sestala v prostorih društva in pregledala prispele kandidature.
Izvršni odbor ŠD Trnovo je na 17. redni seji dne 15. 12. 2021 sprejel sklep o začetku postopka evidentiranja kandidatov za organe in funkcije - razpis za kandidaturo za predsednika društva in razpis za člane odborov društva ter o sklicu občnega zbora društva za dan 27. 01. 2022.
IO je na isti seji imenoval komisijo za odpiranje kandidatur, ki bodo prispele po pošti v sestavi: Zmago Geršak – predsednik, Danilo Kodrin – član in Boštjan Gmajnar – član.

Komisija za odpiranje kandidatur je ugotovila, da so v skladu z razpisom kandidatur z dne 18. 12. 2021 prispele naslednje kandidature:

za predsednika društva
1. Ovsenik Janez