Boks za rekreativce za M/Ž

Primerno za vse starosti nad 18 let.

Nove člane vpisujemo čez vse leto, kadarkoli v mesecu. Prvi obisk za novince je brezplačen! Vadba je primerna za mlajše in za starejše.

Preverite urnik in nas obiščite. http://www.shaolintemple.si/

Mateja Elin Praznik

Četrtek: od 17:00 do 18:00 (mala telovadnica, po stopnicah v zgornjem nadstropju)

Plesni gib je vaja za spoznavanje svojega telesa, primerna za sproščanje zakrčenosti v mišicah in povečanje gibljivosti sklepov ter krepitev vezi. Vaje so nežne, vsakič malo drugačne, vendar dovolj učinkovite, da telo postane pretočno. Poudarek je na gibanju, ki ga izvajamo v plesu. Vaje dela vsak zase, primerne so za različne starosti, tako gospe, kot tudi gospode.

V prostorih društva se nahaja tudi servis športne opreme, specializiran za servis vseh vrst koles in smuči.

Vadba Taijiquan (tai-chi) in Qigong (chi-kung) na lokaciji Športno društvo Trnovo, Ziherlova 44 (2. etaža) , poteka in sicer:

- za začetnike od 18:00 - 19:30 ob torkih
- za nadaljevalce od 19:30 – 21:00 ob torkih

Četrtek: od 7:30 do 8:30 (mala telovadnica)

Hatha joga je tradicionalna joga, ki poudarja vztrajanje v jogijskih položajih, sproščanje in dihanje.

Redna praksa pripomore k psihičnem in fizičnem zdravju.