Boks za rekreativce za M/Ž

Primerno za vse starosti nad 18 let.

Treningi so tri krat na teden:

• nedelja ob 19. 00
  • torek ob 20. 15
  • petek ob 19. 00

Nove člane vpisujemo čez vse leto, kadarkoli v mesecu. Prvi obisk za novince je brezplačen! Vadba je primerna za mlajše in za starejše.

Preverite urnik in nas obiščite. http://www.shaolintemple.si/

Shaolin Tempelj Slovenija je uradni predstavnik shaolinskega Kung Fuja in Qi Gonga za Slovenijo in je povezan z izvirnim Shaolin Templjem v provinci Henan na Kitjaskem. Ustanovitelj in glavni mojster je Shifu Shi Heng Dao (Milan Kapetan), ki je kvalificiran učitelj pristne Shaolinske tradicije.

Za dodatne informacije lahko pokličete na: tel. 031 882 096

V prostorih društva se nahaja tudi servis športne opreme, specializiran za servis vseh vrst koles in smuči.

Vadba Taijiquan (tai-chi) in Qigong (chi-kung) na lokaciji Športno društvo Trnovo, Ziherlova 44 (2. etaža) , poteka in sicer:

- za začetnike od 18:00 - 19:30 ob torkih
- za nadaljevalce od 19:30 – 21:00 ob torkih

Torek: od 7:30 do 8:30 (mala telovadnica)

Četrtek: od 18:00 do 19:30 (mala telovadnica)

Hatha joga je tradicionalna joga, ki poudarja vztrajanje v jogijskih položajih, sproščanje in dihanje.
Redna praksa pripomore k psihičnem in fizičnem zdravju.