Vadba je namenjena otrokom starim od 8. do 14. let.
Poteka 1x ali 2x tedensko (po dogovoru) v srednji telovadnici Društva.

Otroci bodo spoznali osnovne prvine športne gimnastike (prevali, stoje,kolesa, premeti,salte, …), razvijali osnovno koordinacijo, gibljivost, moč in telesne spretnosti.
Pri tem bo poudarek predvsem na osnovah akrobatike (parter) in skokih na mali prožni ponjavi (mali kanvas).
Gibalna znanja bodo usvajali tudi preko različnih elementarnih iger, poligonov, iger z žogo, …

Osnovni namen je, da otroci vzljubijo gibanje na igriv in prijeten način.

ŠPORTNA OPREMA:
Za vadbo je potrebna športna oprema (kratka majica, kratke hlače, trenirka) in veliko energije!

Vadbo bo vodil Žiga Kališnik, bivši zelo uspešni gimnastični telovadec, pod mentorstvom svetovno priznanega trenerja J. Mešla (treniral A. Pegana, L. Kolmana, M. Kunčiča, ...)

Telovadba poteka od 11. septembra do 30. maja, od 17.00 do 18.00 ure v srednji telovadnici.

Prvi teden je obisk brezplačen!

TERMINI:
- PON 17:00 - 18:00
- SRE 17:00 - 18:00

* Pridružujemo si pravico do sprememb urnikov in programov.