Vadba je namenjena otrokom starim od 3 do 6 let.
Poteka 1x ali 2x tedensko v srednji in veliki telovadnici društva, brez prisotnosti staršev in pod vodstvom dveh vaditeljev.

Vadba je namenjena otrokom starim od 3 do 6 let.

Otroci bodo na raznovrsten in igriv način razvijali gibalne in funkcionalne sposobnosti, se spoznali z elementi OSNOVNE MOTORIKE (plazenje, lazenje, plezanje, tek, dviganje, nošenje, kotaljenje, potiskanje, vlečenje, skakanje, metanje, zadevanje,…), ki predstavljajo temelj za kasnejše zahtevnejše gibalne vzorce. S pomočjo raznovrstnih športnih pripomočkov bodo razvijali ustvarjalnost in spoznavali tudi osnovne elemente različnihšportov (GIMNASTIKA, ATLETIKA, IGRE Z ŽOGO, IGRE Z LOPARJEM,…). Gibalna znanja bodo osvojili predvsem skozi različne elementarne igre, telovadnici z raznovrstnimi rekviziti pa bosta omogočali izvajanje dejavnosti v pestrih vadbenih oblikah.

Osnovni namen je, da otroci vzljubijo gibanje in se na prijeten, igriv način spoznajo z različnimi športnimi panogami.

ŠPORTNA OPREMA

Za vadbo so potrebna športna oblačila in čisti športni ali telovadni copati, ter flaška z vodo.

Telovadba poteka od 12. septembra do 31. maja, od 17.00 do 19.00 ure, v ustreznem terminu glede na skupino.

Prvi teden je obisk brezplačen!

TERMINI 3-4 leta:
- TOR 17:00–18:00
- ČET 17:00–18:00

TERMINI 5-6 let:
- TOR 18:00–19:00
- ČET 18:00–19:00

* Pridružujemo si pravico do sprememb urnikov in programov.