• Igra je najboljši način za usvajanje novih oblik gibanj. Z njo bodo otroci pridobili ogromno znanja in gibalnih izkušenj. Redno obiskovanje vadbe otrokom pomaga pri razvoju osnovnih motoričnih sposobnosti, zato je obisk vodenih otroških vadb zelo priporočljiv.

• Osnovna vsebina je vadba, ki temelji na razvoju osnovnih motoričnih sposobnosti in na gibalnih spretnostih ter je prilagojena posameznim starostnim stopnjam, predznanju in količini vadbe.

Vadba je namenjena otrokom starim od 3 do 6 let.
Poteka 1x ali 2x tedensko v srednji in veliki telovadnici društva, brez prisotnosti staršev in pod vodstvom dveh vaditeljev.

Plesne urice so namenjene otrokom, starim od 4 do 6 let. Potekajo 1x tedensko po 60 min v mali telovadnici, brez prisotnosti staršev in pod vodstvom plesne učiteljice.

Vadba je namenjena otrokom starim od 8. do 14. let.
Poteka 1x ali 2x tedensko (po dogovoru) v srednji telovadnici Društva.

Vadba je namenjena otrokom starim od 7 do 10 let. Poteka 1x tedensko v veliki telovadnici društva.