1. Najem dvoran
  4. Razpored prostora za piknik
  5. Najem savne
  6. Savna razpored

Tudi v sezoni 2015/16 vam ponujamo uporabo oz. najem dvoran, ki so namenjene različnim športnim aktivnostim.

Na razpolago so vam vse dni v tednu, od ponedeljka do petka od 6.00 do 23.00, ob sobotah in nedeljah od 9.00 do 22.00.

Prosti termini na razporedu telovadnic so tisti, ki niso zasedeni oz. obarvani.

Cena najema:

• velika dvorana: 25 €/ura*
  • srednja in mala dvorana: 20 €/ura*

Prostor vsebuje:

• pokrit prostor za 35 oseb
  • klopi in mize
  • plinski žar (plin vštet v ceno)
  • elektrika, voda, sanitarije
  • hladilnik

Razen teniških igrišč (rezervirajo se posebej in so plačljiva) so ostale igralne površine vključene v ceno najema prostora za piknik.

Rezervacije prostora za piknik: od ponedeljka do petka med 12.00 in 16.00 uro na tel.: 041 738 670

Prosti termini na razporedu prostora za piknik so tisti, ki niso zasedeni oz. obarvani.

Cena najema:

katerikoli dan v tednu 90,00 EUR in 30,00 EUR kavcije ze morebitno povzročeno škodo (če škode ni, kavcijo vrnemo najemniku).

Z veseljem sporočamo, da se boste v našem društvu poleg različnih športnih vadb, od sedaj lahko razvajali v savna centru.
Za vaše dobro počutje vam ponujamo obisk infrardeče in finske savne.

1. Uporabniki savn so lahko izključno člani ŠDT s plačano članarino 10 eur za tekočo vadbeno sezono.

2. Delovni čas:

• med tednom od 15:00 do 22:00,
  • med vikendom od 10:00 do 20:00.

3. Cenik:

• najem finske savne (istočasno vključen tudi najem IR), največ 6 oseb, cena najema na osebo ura/5 eur,
    v primeru najema samo ene osebe ura/8 eur,
  • najem izključno IR, največ 2 osebi, cena najema na osebo (ura/5eur), cena najema za dve osebi (ura/8eur).

Prosti termini na Savna razpored so tisti, ki niso zasedeni oz. obarvani.