Boks za rekreativce za M/Ž

Primerno za vse starosti nad 18 let.

Treningi so tri krat na teden:

• nedelja ob 19. 00
  • torek ob 20. 15
  • petek ob 19. 00

Capoeira

Nove člane vpisujemo čez vse leto, kadarkoli v mesecu. Prvi obisk za novince je brezplačen! Vadba je primerna za mlajše in za starejše.

Preverite urnik in nas obiščite. http://www.shaolintemple.si/

Shaolin Tempelj Slovenija je uradni predstavnik shaolinskega Kung Fuja in Qi Gonga za Slovenijo in je povezan z izvirnim Shaolin Templjem v provinci Henan na Kitjaskem. Ustanovitelj in glavni mojster je Shifu Shi Heng Dao (Milan Kapetan), ki je kvalificiran učitelj pristne Shaolinske tradicije.

Za dodatne informacije lahko pokličete na: tel. 031 882 096

Otroška joga: otroku pomaga ohranjati elastično telo, krepi moč, izboljšuje koordinacijo, poveže dihanje in pomaga najti notranji mir.

V prostorih društva se nahaja tudi servis športne opreme, specializiran za servis vseh vrst koles in smuči.

Vadba Taijiquan (tai-chi) in Qigong (chi-kung) na lokaciji Športno društvo Trnovo, Ziherlova 44 (2. etaža) , poteka in sicer:

- za začetnike od 18:00 - 19:30 ob torkih
- za nadaljevalce od 19:30 – 21:00 ob torkih

SREDA IN PETEK OD 18:30-20:00 (mala telovadnica)

Hatha joga je vrsta joge, ki poudarja sproščeno vztrajanje v jogijskih položajih in pravilne tehnike dihanja. Redna praksa omogoča telesno in duševno zdravje.